گفته های واقعی درباره بک لینک پی بی آن

اما اگر بخواهید از وب سایت هایی که خدمات ساخت بک لینک پی بی ان می دهند استفاده کنید باید برای هر صفحه از سایتتان هزینه کنید و ممکن است به صرفه نباشد.

سلام اگر سایت ها با صاحب دامنه های مختلف و هاستینگ ها مختلف راه اندازی شوند اما همگی در یک وبمستر ثبت شوند باز میتونه تشخیص بده ؟

می خواهیم با کلمات کلیدی : آموزش فروش و بازاریابی، مشاوره کسب وکار و… صفحه اول باشیم…

صرف وقت و هزینه برای ساخت محتوا در سایت مبدا با هدف لینک دهی به سایت هدف، در بسیاری از موارد شما را از تولید محتوای کاربردی برای سایت هدف دور می کند.

اما بک لینک نوفالو کاملا برعکس این مورد عمل میکند و قدرت لینک و صفحه را منتقل نمی کند.

در آخر از این وبلاگ ها برای اعتبار بخشیدن به سایت های هدف استفاده می شود.

اگر تا حدی با مسائل سئو و دنیای وسیع آن آشنا باشید، حتما نام مزرعه لینک به گوشتان آشنا است. چندیدن سال پیش که برای خرید بک لینک pbn کلیک کنید هنوز الگوریتم های گوگل پیشرفت چندانی نکرده بودند و به هوشمندی امروز نبودند، ساختن مزرعه لینک با هدف ارتقای رتبه سایت، یک امر عادی محسوب می شد.

با خرید این دامنه شما یک سایت جدید با ساختار آدرس‌دهی متفاوت و البته محتوایی کاملا نو خواهید داشت.

بعد از اجرای این صفحه ما این روش لینک سازی را بر روی همین صفحه هم انجام دادیم که اگر الان با این کلمات مارا سرچ کنید ، در رتبه های بالا خواهید دید :

برای اینکه متن‌های لینک شده به سایت شما از حالت طبیعی خارج نشود و ترکیباتی طبیعی در حالت‌های رایج در فضای اینترنت داشته باشند، رعایت برخی اصول مهم ضروری است. این اصول عبارتند از:

در مرحله ی بعد شروع به تقویت صفحات مرحله ی اول می کنیم. و بستگی به تعداد سطوح و قدرتی که نیاز داریم این مراحل را ادامه می دهیم که به صورت هرمی تعداد لینک ها افزایش پیدا می کند.

خانه آموزش بک لینک چیست؟ انواع بک لینک و روش های ساخت آن

نکته : گوگل اعلام کرده این نوع لینک ها ( بک لینک نوفالو ) ارزشی برای ما ندارد ولی در مواقعی طبق تجربه شخصی دیده شده که این لینک ها به صورت غیر مستقیم تاثیراتی روی رتبه ی گوگل دارد و همیشه بی تاثیر نبوده و نیست.

به عنوان مثال اگر سایت شما در زمینه فروش کتاب و یا.. است و به عبارت (کتاب) لینک شده باشد و کاربر در گوگل کلمه کتاب را جستجو کند شما جایگاه بهتری کسب خواهید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *