یک سلاح مخفی برای سئو

در واقع این الگوریتم تاثیر مستقیمی در نتایج رتبه بندی ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش دهد. ❖ الگوریتم کبوتر

بیش از ۳۶ درصد از این کلیک ها سهم رتبه اول، حدود ۱۲ درصد سهم رتبه دوم و حدود ۹ درصد سهم رتبه سوم است.

گوگل در طول مدت فعالیت خود برای افزایش کیفیت نتایج جستجو و همچنین برای جلوگیری از روشهای تقلب الگوریتمهایی را بوجود آورده است.

درواقع تعداد کلیک بر روی وب سایتی که در رتبه اول گوگل قرار گرفته است، با مجموع کلیک های وب سایت های رتبه دوم تا دهم برابری می کند و حتی گاهی کلیک های وب سایتی که در رتبه اول قرار گرفته است از مجموع کلیک های وب سایت های موجود در ۳ صفحه اول بیشتر است.

پاسخ من همواره این است که عاقلانه نیست تنها بر روی یک ابزار بازاریابی سرمایه گذاری کنیم. بهتر است بسته به نوع کسب و کارمان از ابزارهای بازاریابی مختلف استفاده کنیم.

در هر دو حالت به هیچ وجه ثبت دامنه با غلط املایی توصیه نمی شود.

قطعا بودن در یک سایت سریع میتواند احساس خیلی بهتری نسبت به یک سایت کند داشته باشد. موضوع سرعت سایت به قدری مهم است که گوگل رسما در وبلاگ خودش این موضوع را اعلام کرده که به سرعت سایت اهمیت میدهد، حال آنکه گوگل اغلب بصورت مستقیم به فاکتورهای الگوریتمش اشاره نمیکند. همچنین داشتن سایت سریع باعث میشود کاربران صفحات زیادی از سایت را ببینند.

درود وقت بخیر، چون قرار است در همان کشور فعالیت داشته باشید و برای مردم همان جا تولیدمحتوا داشته باشین بهتر است که از همان کشور هاست و دامین تهیه کنید تا سئو محلی هم منبع رعایت شود.

اما تصور کنید شما بخواهید از کلمه ای مانند «صوفیه» برای نام دامنه وب سایت خود استفاده کنید. می دانید این کلمه را با چند حالت مختلف می توان نوشت؟

تضمین انجام کار فعالیت سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی به صورت ماهانه برای یک الی دو کلمه کلیدی دارای سختی

سلام خسته نباشین ببخشید یه سوال داشتم تاثیر لینک سایت در ترسال پنل پیامکی چقدره؟

یک ماه یا بیشتر هست که من این تغییر رو انجام دادم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

مثلا در اینجا که عبارت آموزش سئو به همین صفحه لینک شده است، عبارت "آموزش سئو" یک انکور تکست می باشد.

جواب سوال شما خیلی مفصل است و من سعی میکنم بصورت خلاصه و البته قابل فهم توضیح بدم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *